Okuliści Optycy 

Zastanawiasz się, czy astygmatyzm można leczyć?
Czytaj najnowsze poradniki w naszym serwisie

Facebook  Zobacz najnowsze wpisy na naszym Facebooku!

Dowiedz się, jak leczyć astygmatyzm

 

Często mrużysz oczy oraz często je przecierasz? Przeczytaj!

Mrużenie oczu oraz częste ich przecieranie, to jedne z objawów, które mogą, ale nie muszą świadczyć o astygmatyzmie. Jeśli zdarzy Ci się przecierać oczy raz na jakiś czas, to nie musisz od razu zakładać najgorszego! Wielogodzinna praca przed komputerem również może wpływać na suchość Twoich oczu, jednak w tym wypadku wystarczą jedynie nawilżające krople. Jeśli masz obawy, że z Twoimi oczami dzieje się coś nie tak, koniecznie zgłoś się do lekarza okulisty. Obawiasz się najgorszego? Astygmatyzm to nie wyrok. Po jego zdiagnozowaniu trzeba odpowiednio dobrać sposób korygowania wady, podobnie jak w przypadku najpopularniejszych wad: krótko- czy długowieczności.

 

Kontaktologia. Pomożemy Ci dobrać soczewki kontaktowe

Masz już dość okularów korekcyjnych? A może marzy Ci się jakaś odmiana? Może soczewki kontaktowe to wyjście dla Ciebie! Pamiętaj tylko, żeby samodzielnie nie dobierać soczewek kontaktowych, a profesjonalny wybór optometrysty.

Pracujesz długo przed komputerem, Twoje oczy są suche?

Twoje oczy są suche, a kropelki w ogóle nie pomagają? Po kilku godzinach pracy przed komputerem czujesz suchość oka? Możliwe, że jest to zespół suchego oka. Jeśli nie masz pewności, to koniecznie zgłoś się do okulisty, który pomoże Ci zdiagnozować problem.

 

Znajdź optometrystów w Twoim mieście 92%

Znajdź optyków w Twoim mieście 65%

Znajdź okulistów w Twoim mieście 97%

 

Zobacz opinię Klientów, którzy uzyskali pomoc!

Ja od najmłodszych lat noszę okulary i po prostu ich nie cierpię! Nie umiem dobrać dla siebie ładnych oprawek, a soczewki cisną mnie w oko (nawet te miękkie w naprawdę wysokich cenach). W końcu odłożyłam trochę pieniędzy i zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku. Bałam się strasznie, ale nie było potrzeby. Nie zapomnę tego dnia, kiedy obudziłam się i widziałam wszystko dokładnie!

Mirosława Pomiarowska [Bielsko-Biała]

Dowiedz się więcej o laserowej korekcji wzroku!

Copyright © 2020 Okuliści Optycy
Pobieranie i powielanie treści ze strony zabronione przez autorów


Serwis powstał we wsparciu Adrianny Czajkowskiej

Strona główna serwisu
| Mapa serwisu | Kontakt z zespołem

Laserowa korekcja wzroku >> Dalekowzroczność >>
Operacja zaćmy >> Leczenie zespołu suchego oka >>