Okuliści Optycy 

Zobacz rekomendowanych okulistów w Twoim mieście!
Szukasz informacji na temat operacji zaćmy? Zobacz, co warto wiedzieć!

Facebook  Śledź nas na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami

Zobacz więcej informacji o operacji zaćmy

 

Czym jest zaćma? Dowiedz się więcej na temat tej choroby!

Zauważyłeś, że Twój wzrok się znacznie pogorszył? Masz problemy z rozróżnianiem barw, a gorzej widzisz szczególnie po zachodzie słońca? To mogą być objawy zaćmy. Pamiętaj, że ta choroba nie dotyczy jedynie osób starszych! Coraz częściej jest diagnozowana u osób w średnim wieku. Jeśli zauważyłeś objawy zaćmy, jak najszybciej udaj się do okulisty! W przypadku zaawansowanej zaćmy niezbędny będzie zabieg. Spokojnie! Najnowocześniejsze zasługi medycyny to gwarancja, że operacja będzie bezbolesna, szybka i co najważniejsze skuteczna!

 

Operacja zaćmy jest całkowicie bezpieczna!

Jak wygląda zabieg usunięcia zaćmy? Wszystko zaczyna się od podania znieczulenia miejscowego. Następnie stara, zmętniała soczewka jest usuwana i zastępowana nową. Cały zabieg trwa około 30 minut i jest całkowicie bezbolesny. Nie trzeba zakładać szwów, a drobna rana bardzo szybko się goi.

Zaufaj najlepszych chirurgom z Twojego regionu

Pamiętaj, że wzrok masz tylko jeden, dlatego zwróć szczególną uwagę na wybór odpowiedniej kliniki w Twojej okolicy. Nasza redakcja zaufała klinice Blikpol. Jeśli jesteś z okolicy trójmiasta warto, żebyś zwrócił na nią uwagę! Zobacz już teraz ich stronę i zapisz się na konsultację.

 

Dowiedz się więcej na temat astygmatyzmu! Zobacz krótki wpis

Czy laserowa korekcja wzroku jest bezpieczna? Dowiedz się więcej!

Jak leczyć dalekowzroczność? To proste! Zobacz, co możesz zrobić

 

Sprawdź komentarze naszych czytelników!

Mocno pogorszył mi się wzrok, więc udałem się do okulisty. Okazało się, że mam zaćmę! Byłem w szoku, ponieważ dopiero mam pięćdziesiąt lat! Okazało się, że niezbędna będzie operacja. Bałem się zabiegu, okazało się, że całkowicie niepotrzebnie! Operacja zaćmy była szybka, bezbolesna, a teraz widzę naprawdę perfekcyjnie.

Bartek W. [Sopot]

Dowiedz się więcej na temat ochrony wzorku!

Copyright © 2020 Okuliści Optycy
Pobieranie i powielanie treści ze strony zabronione przez autorów


Serwis powstał we wsparciu Adrianny Czajkowskiej

Strona główna serwisu
| Mapa serwisu | Kontakt z zespołem